O nas
Zostaw ocenę

O Rankly.pl

Serwis Rankly.pl powstał z myślą o użytkownikach stojących przed decyzją o wyborze najlepszego sprzętu RTV i AGD.  Mnogość dostępnych na rynku producentów i produktów oprócz oczywistych zalet ma także wiele wad.

Kluczową wadą jest bowiem trudność w określeniu która pralka, lodówka czy zmywarka będzie idealna do naszych potrzeb. Czy powinniśmy kierować się wyłącznie ceną, a może funkcjonalnością, trwałością i długością okresu gwarancyjnego? Jak nie przepłacić? Które funkcje są naprawdę przydatne, a które są wynikiem sprawnego marketingu producentów?

Jak tworzymy nasze rankingi

Przygotowując nasze stale aktualizowane zestawienia i rankingi staramy się prezentować modele warte szczególnej uwagi. Bierzemy pod uwagę dziesiątki merytorycznych czynników mających wpływ na końcową ocenę.  Analizujemy innymi popularność modeli, statystyki sprzedaży,  opinie użytkowników, funkcjonalność, usterkowość czy energooszczędność.

Niezależność opinii

Rankly.pl nie jest sklepem internetowym, ani nie reprezentuje żadnej konkretnej marki czy sprzedawcy. Przedstawione produkty są subiektywnym wyborem redakcji opartym o analizę przedstawionych powyżej czynników.

Model biznesowy

Serwis uczestniczy między innymi  w programie partnerskim sieci Ceneo i publikuje linki afiliacyjne za pośrednictwem których użytkownicy mogą szybko dotrzeć do poszukiwanych produktów i porównać ceny w wielu sklepach jednocześnie. 

Współpraca z Rankly.pl

Firmy zainteresowane współpracą z serwisem Rankly.pl zapraszamy do odwiedzania zakładki “współpraca“. Oferujemy różne możliwości kooperacji, ale za główny cel stawiamy sobie dobry interes naszych  użytkowników.