Blender kielichowy ranking 2019. Najlepsze blendery kielichowe

Blender kielichowy ranking 2019” to najnowsze zestawienie przygotowane  przez redakcję Rankly.pl. Jeśli planujesz zakup blendera kielichowego i zastanawiasz się jaki model wybrać to trafiłeś w dobre miejsce. Przygotowując ranking blenderów kielichowych dokładnie przeanalizowaliśmy dziesiątki modeli dostępnych w ofercie sklepów internetowych i stacjonarnych wszystkich liczących się producentów sprzętu AGD. Wyselekcjonowaliśmy najlepsze blendery w oparciu o merytoryczne kryteria takie jak moc, ich funkcjonalność, jakość wykonania i wiele innych. Pod szczególną uwagę wzięliśmy także opinie realnych użytkowników dzielących się swoimi odczuciami z codziennego użytkowania zakupionych produktów. Wybrane modele poddaliśmy testom mającym na celu zapewnienie miarodajnych i bezstronnych wyników. Całość przedstawiamy w prostej i przejrzystej formie rankingu rekomendując, najlepsze naszym zdaniem, modele blenderów kielichowych wraz z krótkimi recenzjami topowych produktów i sugestiami sklepów oferujących najlepsze aktualnie ceny. W obszernym poradniku zakupowym odpowiadamy także na wszystkie pytania która warto sobie zadać, że podjęciem finalnej decyzji.

Jesteśmy przekonani, że po zapoznaniu się w rezultatami naszej pracy zakup najlepszego blendera kielichowego pozostanie wyłącznie przyjemną formalnością.

Najpopularniejsze i najlepsze blendery kielichowe

Blender kielichowy ranking PHILIPS AVANCE COLLECTION HR3655/00

PHILIPS  HR3655/00

Blender kielichowy ranking ZELMER ZSB1400B

ZELMER ZSB1400B

Blender kielichowy ranking ELECTROLUX ESB 2500

ELECTROLUX ESB 2500

Blender kielichowy ranking Camry CR 4058

CAMRY CR 4058

Blender kielichowy ranking 2019- Zwycięskie modele

 

I MIEJSCE

Blender kielichowy ranking PHILIPS HR3652/00

PHILIPS HR3652/00

II MIEJSCE

Blender kielichowy ranking ZELMER ZSB1200X

ZELMER ZSB1200X

III MIEJSCE

Blender kielichowy ranking RUSSELL HOBBS MIX GO 21350-56

RUSSELL HOBBS 21350-56

Blender kielichowy ranking 2019 Najlepsze blendery kielichowe
Model Moc Pojemność kielicha Liczba pędkości Funkcja turbo Praca pulsacyjna Sterowanie
PHILIPS HR3652/00 1400 W 2 litry 3 Nie Tak Przyciski
ZELMER ZSB1400B 750 W 1.5 litra 5 Tak Tak Przyciski
RUSSELL HOBBS 21350-56 300 W 0.6 litra 1 Nie Tak
PHILIPS  HR3655/00 1400 W 2 litry płynna regulacja Nie Tak Pokrętło
ZELMER ZSB1200X 600 W 1.5 litra 2 Nie Tak Przyciski
ELECTROLUX ESB 2500 300 W 0.6 litra 1 Nie Tak Przycisk
CAMRY CR 4058 1500 W 1.3 litra 2 Nie Tak Pokrętło

Ranking blenderów kielichowych- charakterystyka modeli

Ranking blenderów kielichowych PHILIPS HR3652/00

Blender kielichowy PHILIPS HR3652/00

Pierwsze miejsce na w rankingu blenderów kielichowych i jednocześnie w podkategorii blender kielichowy do 500 zł trafia absolutnie zasłużenie do modelu Philips HR3652.

Duża moc, szklany kielich, bardzo dobrej jakości noże i wreszcie pozytywne opinie użytkowników zapewniły temu blenderowi miejsce na szczycie naszego rankingu.

Zacznijmy od wykonanego ze szkła kielicha o pojemności 2 litrów. Wykorzystane szkło jest grube i sprawia bardzo solidne wrażenie. Dodatkową korzyścią w stosunku do kielichów plastikowych jest mniejsza podatność na zarysowania i nie wchodzenie w reakcje w żadnymi produktami. Do kielicha dołączona jest oczywiście szczelna pokrywa wraz z zatyczką. Nóż co ważne w blenderach wysokoobrotowych jest odkręcany. Zdecydowanie ułatwia to czyszczenie blendera Philips i pozwala w prosty sposób pozbyć się pozostałości spod noża. Wszystkie odłączane części blendera możemy bez problemu myć w zmywarce. Jedynym wyjątkiem są tu ostrza, które myte w zmywarce mogły by z czasem stracić swoją ostrość.

Philips chwali się, że dzięki zastosowaniu technologii ProBlend 6 3D i bardzo dokładnemu mieleniu owoców czy warzyw uwolnimy jeszcze więcej wartości odżywczych zawartych w składnikach.  Czy może zaufać tej obietnicy czy jest to tylko wymysł specjalistów od marketingu trudno jednoznacznie rozstrzygnąć. Co natomiast pewne to fakt, że prędkość obrotowa noży w blenderze osiąga oszałamiające 35000 obrotów na minutę. Tak wysoką prędkość pozwalającą na szybkie przygotowywanie koktajli, zup, past czy kruszenie lodu uzyskano dzięki zastosowaniu bardzo mocnego silnia o mocy 1400 W.

Co więcej prędkość możemy płynnie regulować korzystając z obrotowego pokrętła. Pozwala to na dobranie odpowiednich parametrów do każdego z miksowanych składników. Do dyspozycji mamy także trzy z góry zaprojektowane programy do koktajli, kruszenia lodu i miksowania pulsacyjnego.

Jeśli celem naszych poszukiwań jest bardzo dobry blender do koktajli to Philips będzie doskonałym wyborem.  Dedykowany program trwa zaledwie minutę, a jego zarówno czas trwania jak i moc wydają się bardzo dobrze dobrane do przygotowania pysznych koktajli.

Test blenderów kielichowych nie byłby miarodajny bez sprawdzenia jak blender radzi sobie z kruszeniem lodu. Philips zaczyna kruszenie od krótkich impulsów napędzających ostrza, aby z czasem przejść do dłużej trwających cykli. Całość programu trwa zaledwie dwie minuty i pozwala na uzyskania bardzo dobrych efektów.

Podsumowując, czy warto wydać kwotę w okolicach 500 zł na blender kielichowy Philipsa? Naszym zdaniem tak i stąd też obecność tego modelu na szczycie zestawienia “Blender kielichowy ranking 2018”. Zupy, kremy, pasty do chleba, soki czy przeciery to tylko jedne z niewielu zastosowań tego blendera. Mając w kuchni tak mocny i sprawny blender jak Philips HR3652/00 jedynym ograniczeń jest tylko nasza kreatywność.

W tym przedziale cenowym ciężko też znaleźć równie dobry blender kielichowy który cieszył by się tak dobrą sprzedażą w sklepach i co ważniejsze bardzo dobrymi opiniami realnych użytkowników.

Zalety modelu

 • mocny silnik o mocy 1400 W
 • ostrza osiągające 35000 obrotów na minutę
 • kielich wykonany z grubego szkła
 • bardzo dobra jakość wykonania

Wady modelu

 • stosunkowo głośna praca
Ranking blenderów kielichowych ZSB1200X

Blender kielichowy Zelmer ZSB1200X

 

Druga pozycja w zestawieniu „Blender kielichowy ranking 2018” przypada firmie Zelmer i modelowi ZSB1200X.  Cena poniżej 200 zł w miarę mocny silnik i szklany pojemny kielich to tylko kilka z najwazniejszych zalet tego modelu. Przyjrzyjmy się mu zatem bliżej.

Zacznijmy od wyglądu zewnętrznego do którego nie można mieć większych zastrzeżeń. Czarne tworzywo wykorzystane z obudowie i metalowe wstawki są dobrej jakości, a ich spasowanie stoi na bardzo przyzwoitym poziomie. Antypoślizgowe stopy zapobiegają ślizganiu się na blacie w trakcie pracy.

Szklany kielich ma pojemność półtora litra i wykonany został z hartowanego szkła. Dzięki temu jest odporny na nagłe zmiany temparatur i ryzyko pęknięcia w przypadku przygotowywania gorących potraw. Szkło jest grube i odporne na zarysowania. Plastikowa pokrywa kielicha skutecznie zapobiega rozchlapywaniu składników w trakcie miksowania i jest wystarczająco szczelna.

Na pochwałę zasługuje także mozliwość schowania przewodu zasilającego w wyprofilowanej podstawie blendera.  Kompaktowe rozmiary sprawiają, że po rozmontowaniu na części blender powinien także bez problemu zmieniścić się  w szafce kuchennej.

Jak z samą funkcjonalnością blendera? Trzeba przyznać, że uwzględniając cenę stoi ona na bardzo przyzwoitym poziomie. Do dyspozycji mamy dwa poziomy prędkości które możemy dobierać w zależności o miksowanych składników.  Dodatkowo blender posiada także funkcję pracy pulsacyjnej rozpędzającej ostrza do maksymalnej prędkości  w krótkich odstępach czasu.

Silnik o mocy 600 W może nie jest najmocniejszy, ale bez problemu pozwala na kruszenie lodu. Warto jednak nie przesadzać z liczbą wrzucanych jednorazowo kostek. 10 kostek powinno wystarczyć do schłodzenia koktajlu nie obciążając zbytnio silnika. Nie musimy jednak przejmować się tą kwestią nadmiernie. Producent z góry zadbał o trwałość pracy blendera programując funkcję kruszenia lodu na 30 sekund. Po tym czasie blender automatycznie się wyłączy.

Ciekawym rozwiązaniem jest także funkcja Pulse/Clean pozwalająca łatwo czyszcić kielich. Po opróżnieniu kielicha wystarczy wlać do niego około litr wody i włączyć blender na pół minuty z wykorzystaniem wspomnianej opcji.  W przypadku trudniejszych do usunięcia zabrudzeń czynność można powtórzyć dwukrotnie.  Oczywiście alternatywą jest standardowe umycie kielicha pod bieżącą wodą.

Podsumowując blender kielichowy Zelmer ZSB 1200X to znakomita „bardziej budżetowa” alternatywa dla zdecydowanie droższego modeli Philips HR3652/00. Mimo atrakcyjnej ceny poniżej 200 zł złotych znajdziemy tu wiele praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań których użyteczność potwierdzają liczne pozytywne opinie użytkowników.

Zalety modelu

 • doskonały stosunek jakości do ceny
 • solidny szklany kielich
 • łatwość czyszczenia
 • intuicyjna obsługa

Wady modelu

 • głośna praca
 • stosunkowo wysoka cena części zamiennych
Ranking blenderów kielichowych RUSSELL HOBBS MIX & GO 21350-56

Blender kielichowy RUSSELL HOBBS MIX & GO 21350-56

Czy w kwocie przekraczającej zaledwie nieco sto złotych jest szansa na znalezienia blendera kielichowego wartego zainteresowania?

Naszym zdaniem zdecydowanie tak czego doskonałym przykładem może być model Russell Hobbs Mix & Go 21350-56 zajmujący trzecie miejsce w rankingu blenderów kielichowych.

Jeśli naszym celem jest znalezienie niewielkiego, poręcznego, ale jednocześnie solidnego sprzętu do przygotowania smoothie czy koktajli to warto przyjrzeć się bliżej temu modelowi.

Russell Hobbs Mix & Go 21350-56 możemy zaliczyć do kategorii blender sportowy lub blender personalny. Jeśli rano szybko zrywasz się z łóżka i biegniesz do pracy czy na siłownię to ten blender zdecydowanie pomoże Ci zdrowo zacząć dzień pozwalając na przygotowanie pożywnego śniadania w zaledwie kilka minut.

Co zatem otrzymujemy w zestawie kupując blender Russel Hobbs? Zaskakująco wiele. Przede wszystkich dwie butelki o pojemności 0.6 litrów wykonane z solidnego, wysokiej jakości plastiku. Oprócz tego dwie bardzo funkcjonalne i szczelne pokrywki na butelki wyposażone w specjalny korek, pozwalające na łatwe przenoszenie i przechowywanie bez ryzyka rozlania zawartości.

Osoby lubiące zimne koktajle czy smoothie powinny docenić także bardzo praktyczne wkłady chłodzące. Ich zasada działania jest wręcz banalnie prosta, a jednocześnie wyjątkowo skuteczna. Wkłady napełniamy wodą do zaznaczonego poziomiu, zakręcamy i pozostawiamy w w zamrażarce to czasu zamrożenia wody. Gotowe wkłady wkręcamy od dołu w pokrywkę butelki i już możemy się cieszyć przyjemnie schłodzonym koktajlem.

Na pozytywną ocenę zasługują ostrza blendera. Mimo małej mocy silnika (zaledwie 300 W) sprawnie radzą sobie z miksowaniem nawet twardszych składników. Oczywiście nie możemy się spodziewać cudów i porównywać blendera Russel Hobbs do modeli producentów z wyższej półki cenowej. Może się zdarzyć, że większe kawałki owoców i warzyw będą wymagały wcześniejszego pokrojenia na mniejsze kawałki, ale zdecydowanie nie jest to coś co mogłoby zdyskredytować wszystkie inne zalety tego blendera.

Sama zasada działania blendera także odróżnia go od większych modeli w których podstawa pozostaje nieruchoma. W tym przypadku do butelki w pierwszej kolejności dodajemy składniki z których chcemy przygotować koktajl lub smoothie, a następnie nakręcamy ostrza. W kolejnym kroku butelkę obracamy do góry dnem i dokręcamy do niej podstawę urządzęnia wyposażoną w silnik. Z racji na prostotę urządzenia nie mamy tu ani przycisków, a żadnych pokręteł. Uruchomienie odbywa się poprzez dociśnięcie butelki do podstawy. Zatrzymanie blendowania następuję po zwolnieniu nacisku. Zasada do bólu prosta, ale jednocześnie bardzo skuteczna. Ostatnim krokiem jest odkręcenie podstawy i ostrzy i nakręcenie szczelnej pokrywki.

Samo czyszczenie blendera nie jest zbyt uciążliwe ani czasochłonne. Podstawę wystarczy przetrzeć ścierką,a butelki, pokrywki i ostrza przemyć w wodzie z płynem. Istnieje oczywiście możliwość mycia elementów w zmywarce, ale zdecydowanie rekomendujemy robić to ręcznie. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że butelki po dłuższym czasie użytkowania nie stracą swojej przejrzystości i nie staną się matowe.

Czy blender Russel Hobbs Mix & Go jest wartym polecenia produktem? Niekoniecznie jeśli poszukujemy dużego solidnego blendera kielichowego z dodatkowymi funkcjami. Zdecydowanie tak jeśli naszym priorytetem jest szybkie przygotowanie świeżych koktajli i smoothie. Ten prosty model zaskakuje swoją praktycznością i skutecznością. Prostota przekłada się też na bardzo niską awaryjność. Tutaj po prostu nie ma się co zepsuć. Jedynym aspektem na który należy zwracać uwagę jest uszczelka, ale nawet w przypadku jej zużycia bez problemu kupimy nową.

Zalety modelu

 • kompaktowa budowa
 • niewielkie gabaryty
 • bardzo niska cena
 • niska awaryjność

Wady modelu

 • silnik o mocy tylko 300 W
 • głośna praca

Blender ręczny czy kielichowy?

Planując zakup blendera jedną z pierwszych decyzji jaką przyjdzie nam podjąć będzie wybór między blenderem ręcznym, a blenderem kielichowym (blenderem stojącym).

Na tak postawione pytanie nie ma jednej właściwej odpowiedzi. Zarówno jeden jak i drugi typ w założeniu spełnia tę samą funkcję. Po bliższym przyjrzeniu się zauważymy jednak, że różnic dzielących blendery ręczne i blendery kielichowe jest tak naprawdę całkiem sporo. Na jaki tym się zatem zdecydować? Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę obu typów.

Blender kielichowy (blender stojący):

 • Duża moc dochodząca nawet do 2000 W
 • Kielich o pojemności od 0.5 litra do nawet ponad 2 litrów
 • Większe gabaryty wymuszające automatycznie więcej miejsca
 • Większa liczba funkcji (rozdrabnianie, miksowanie, kruszenie, mieszanie, siekanie)
 • Wyższa cena
 • Wyższa waga często przekraczająca 5 kg

Blender ręczny:

 • Niewielkie gabaryty blendera
 • Niewielka waga
 • Łatwe przechowywanie
 • Niższa moc niż w blenderach kielichowych
 • Brak ograniczeń w kwestii pojemnika (kielicha)
 • Niższa cena
 • Zazwyczaj mniejsza liczba końcówek
 • Ryzyko rozchlapywania podczas pracy

Wady i zalety blenderów kielichowych

Nie ma produktów idealnych, to oczywiste. Blendery kielichowe to urządzenia bardzo praktyczne i przydatne w każdej kuchni. Podejmując decyzję o zakupie warto jednak spojrzeć zarówno na zalety jak i wady takiego rozwiązania, aby finalnie wybrać produkt najbardziej dostosowany do naszych konkretnych potrzeb.

Zalety blenderów kielichowych:

 1. Wszechstronne zastosowanie
 2. Szeroka gama akcesoriów
 3. Duża liczba dodatkowych funkcji
 4. Szczelny pojemnik zapobiega rozchlapywaniu w czasie pracy

Wady blenderów kielichowych:

 1. Zdecydowanie większe niż w przypadku blenderów ręcznych gabaryty
 2. Pojemność blendera ograniczona do pojemności kielicha
 3. Większa moc przekładająca się na nieco większe zużycie energii elektrycznej

Jaki blender kielichowy wybrać?

Wybierając blender kielichowy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kilka podstawowych parametrów, które odróżniają produkty dobrej klasy, od urządzeń nie wartych swojej ceny.

Blender kielichowy jaka moc będzie odpowiednia

Moc blendera jest jednym w kluczowych kryteriów, które przekłada się na komfort jego użytkowania. W tym przypadku obowiązuje prosta zasada. Im wyższa moc tym lepiej. Absolutnym minimum pozwalającym na efektywne korzystanie z urządzenia jest 300 W.  Dobrym wyborem rekomendowanym dla większości użytkowników będzie moc od 500 do 1200 W. Jeżeli jednak chcemy, aby w naszej kuchni znalazł się blender kielichowy o dużej mocy skutecznie radzący sobie z chociażby kruszeniem lodu to sugerowanym rozwiązaniem będą modele o mocy w przedziale 1500 do 2000 W. Należy jednak pamiętać, że w tym ostatnim przypadku musimy liczyć się ze zdecydowanie wyższym wydatkiem.

Pojemność kielicha

W ofercie producentów znajdziemy zarówno blendery kielichowe o pojemności 0.5 litra jak i takie w których kielich pomieści jednorazowo ponad 2 litry. Wybór odpowiedniej pojemności zależy oczywiście od naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań.  Obserwując rynek można jednak zauważyć iż najwięcej kupujących decyduje się na zakup nieco większych blenderów o pojemności około 1.5 litra. Urządzenie takie jest najbardziej uniwersalnym wyborem które w zależności od sytuacji pozwala przygotować zarówno małe jak i duże porcje.

Hałas

Jeśli z blendera planujemy korzystać w dużą częstotliwością to warto zwrócić uwagę na kulturę pracy urządzenia i poziom generowanego hałasu. Paradoksalnie słabsze modele o niższej mocy mogą generować zdecydowanie wyższy hałas niż ich mocniejsze odpowiedniki. Cichy blender kielichowy sprawi, że częściej i chętniej będziemy po niego sięgać.

Obroty

Kolejnym parametrem decydującym o skuteczności blendera kielichowego jest prędkość obrotowa noży. Blender kielichowy wysokoobrotowy taki jak zwycięzca naszego rankingu czyli model Philips HR3520/00 rozpędza noże do 35000 obrotów na minutę.

Noże

W większości modeli blenderów kielichowych znajdziemy standardowe dwuskrzydłowe noże które doskonale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Bardziej efektywne będą jednak noże czteroskrzydłowe dzięki którym szybciej i dokładniej zmiksujemy składniki.

Sterowanie blenderem kielichowym

Standardowymi rozwiązaniami w kwestii sterowania są przyciski lub pokrętła. W droższych modelach możemy spotkać się także z zastosowaniem wyświetlaczy. Ważniejsza od wspomnianych kwestii jest jednak możliwość regulacji prędkości obrotowej noży. Prostsze blendery kielichowe dają możliwość wyboru od kilku do kilkunastu prędkości. Lepszym rozwiązaniem jest jednak możliwość płynnego regulowania prędkości obrotowych noży w zależności od potrzeb. Zdecydowanie nie polecamy tanich modeli w których żadna możliwość regulacji nie występuje i które działają w trybie włączone lub wyłączone.

Akcesoria i dodatkowe końcówki do blendera

Największą zaletą blenderów kielichowych jest ich wszechstronne zastosowanie. Aby jednak w pełni wykorzystać potencjał zakupionego urządzenia warto zwrócić uwagę na dołączoną do niego gamę końcówek i akcesoriów. Podstawą jest oczywiście standardowa końcówka miksująca. Oprócz niej w dobrej klasy blenderach kielichowych możemy także znaleźć dodatkowe pojemniki do miskowania lub rozbrabniania oraz końcówki do spieniania czy ubijania.

Jakość wykonania i design

O ile blendery ręczne po ich użyciu lądują zazwyczaj w szafkach kuchennych o tyle większe blendery kielichowe stanowią stały element wpływający na ogólny wygląd naszej kuchni. Warto zatem zapomnieć o tanich blenderach wykonanych z kiepskiej jakości plastiku i znaleźć model cechujący się dobrym designem i jakością spasowania elementów. Dobry blender kielichowy powinien stanowić przyjemny dla oka dodatek. Dla osób ceniących trwałość i solidność rekomendowanym wyborem będzie blender kielichowy szklany, którego pojemnik wykonany jest z wysokiej jakości hartowanego szkła. Oczywiście szkło, nawet to hartowane, podatne jest na ryzyko stłuczenia. Jeśli zatem obawiamy się takiej sytuacji to lepiej zdecydować się na blender z pojemnikiem plastikowym lub akrylowym.

Łatwość czyszczenia blendera

Blender kielichowy otwiera szeroką gamę możliwości kuchennych eksperymentów. Każdorazowe czyszczenie blendera może jednak okazać się niewdzięcznym zadaniem jeśli producent nie zadbał należycie o tą kwestię. Kupując blender kielichowy warto zatem zwrócić uwagę na łatwość demontażu poszczególnych elementów w tym szczególnie noży.

Producenci blenderów kielichowych

Właściwie wszycy liczący się producenci sprzętu AGD mają w swojej ofercie większą lub mniejszą gamę blenderów kielichowych. Wśród najbardziej znanych i popularnych możemy wymienić:

 • Zelmer – polska marka ma na chwilę obecną w swojej ofercie tylko kilka modeli. Kupując blender kielichowy Zelmer możemy mieć jednak pewność, że będzie to produkt dobry i niezawodny w niewygórowanej cenie. W naszym rankingu zdecydowaliśmy umieścić się dwa modele blenderów kielichowych ZSB1400B oraz ZSB1200X
 • Philips – w ofercie tego producenta znajdziemy ponad 40 różnorodnych modeli kosztujących od 100 do prawie 2000 zł. Czy warto kupić blender kielichowy Philips? Naszym zdaniem absolutnie tak. Szeroka gama produktów pozwoli każdemu użytkownikowi wybrać odpowiedni blender dopasowany do indywidualnych potrzeb.
 • Bosch – ofera marki Bosch to kilkanaście dobrych jakościowo produktów. Blender kielichowy Bosch to przede wszystkich gwarancja dobrego wykonania, nowoczesnego designu i bogatej funkcjonalności
 • Russel Hobbs – Russel to marka niezbyt jeszcze znana na polskim runku która jednak zdobyła sobie wierne grono orędowników. Szczególnym uznaniem cieczy się blender kielichowy Russel Hobbs Illumina oraz znajdujący się w naszym rankingu model MIX & GO 21350-56
 • Braun – Blender kielichowy Braun to dobry wybór dla osób szukających produktu w kwocie nie przekraczającej 300 zł. Prosty design, spora moc i atrakcyjna cena to główne zalety tego producenta.

Oprócz wspomnianych powyżej marek blendery kielichowe znajdziemy także w portfolio produktowym marek Hoffen, Tefal, Electrolux, Silvercrest (marka Lidl), Łucznik, MPM, Camry czy Sencor.

Blender kielichowy cena. Ile warto zapłacić?

Poszukując blendera kielichowego jedną z pierwszych rzeczy jakie zauważymy jest bardzo duża rozpiętość cenowa. Najtańsze i najprostsze modele takich firm jak Esperanza,Concept, Mesko czy Adler znajdziemy już w kwocie 50 zł. W tym przypadku nie możemy jednak liczyć ani na dużą moc blendera (zazwyczaj 250 – 400 W), ani na wyjątkową funkcjonalność. Na drugim końcu spektrum cenowego znajdziemy luksusowe blendery kielichowe Bugatti, Vitamix  czy KitchenAid potrafiące kosztować nawet 5000 zł. Ile powinniśmy zatem wydać na blender kielichowy, aby być zadowolonym z zakupu. Dobrej klasy popularne produkty uznanych producentów znajdziemy w przedziale cenowym od 150 do 600 zł. Wydając taką kwotę możemy mieć pewność, że blender dobrze spełni swoje zadanie i będzie nam służył bezawaryjnie.

Ranking blenderów kielichowych
4.5 (90.27%) 37 ocen

Oceń nasz ranking blenderów kielichowych

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas zestawienie “Blender kielichowy ranking 2018” ułatwił Ci podjęcie decyzji o wyborze produktu idealnie dostosowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz pozwolił znaleźć ofertę najlepszą cenowo. Będziemy wdzięczni za pozytywną ocenę.